AP15N03H
Арт.№: 12321
1 от 1
ППЦ:
2.086*
/
3.27
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - транзистор: N-FET
- напрежение (V): 30
- ток (A): 15
- монтаж: SMD
- корпус: TO252
- ТРАНЗИСТОРИ
Информация
Транзистор AP15N03H TO-252DPAK
MOS-N-FET Vdss=30V Id=15A Rds(on)=80mR 28W