FDD120AN15 TO-252
Арт.№: 22246
1 от 1
ППЦ:
1.779*
/
3.21
лв.
Валидност на промоцията
до
1+ бр.
1.64
/
3.21
лв.
3+ бр.
5+ бр.
10+ бр.
В наличност
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - транзистор: N-FET
- напрежение (V): 150
- ток (A): 14
- монтаж: SMD
- корпус: TO252
- ТРАНЗИСТОРИ
Информация
Транзистор FDD120AN15 TO-252
MOSFET N-CH 150V 14A 120 mOhm, 65W