IGBT FGH40N60UFD FGH40N60SFDTU TO-247
Арт.№: 18621
1 от 1
ППЦ:
7.669*
/
лв.
Валидност на промоцията
до
1+ бр.
7.06
/
лв.
4+ бр.
6+ бр.
10+ бр.
В наличност
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - транзистор: IGBT
- напрежение (V): 600
- ток (A): 40
- монтаж: DIP
- корпус: TO247
- ТРАНЗИСТОРИ
Информация
Транзистор IGBT FGH40N60UFD TO-247
IGBT N-Ch+DIODE Vces=600V 40A(25°C) / 20A(100°C) 290W SMPS SERIES;,ultra-fast Low Saturation Voltage: VCE(sat) = 1.8 V IC = 40 A ;