РЕЛЕ 12V/10A G2R-1-12DC
Арт.№: 15575
1 от 1
ППЦ:
5.520*
/
9.90
лв.
Валидност на промоцията
до
1+ бр.
5.06
/
9.90
лв.
5+ бр.
10+ бр.
20+ бр.
В наличност
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - вид: реле електромагнитно
- напрежение вх (зах.): 12V DC
- ток (A): 10
- контактни групи: 1
- брой изводи: 5
- РЕЛЕТА
Информация
Реле електромагнитно G2R-1-12DC, 12VDC; 10A; SPST
Напрежение на контактите DC: 30V
Ток на контактите DC: 10 А
Напрежение на контактите AC: 250V
Ток на контактите AC: 10 А
Контакти: 1 превключващ контакт, SPST
Размери: /ДxШxВ/: 28.8 x 12.7 x 25.3mm