РЕЛЕ 24V DC 12A AL4C12SCLD02400G
Арт.№: 27115
1 от 1
ППЦ:
16.30
/
лв.
Валидност на промоцията
до
По поръчка
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - вид: реле електромагнитно индустриално
- напрежение вх (зах.): 24V DC
- ток (A): 12
- контактни групи: 4
- брой изводи: 14
- РЕЛЕТА
Информация
ПРОДУКТЪТ СЕ ДОСТАВЯ В РАМКИТЕ НА 5 РАБОТНИ ДНИ
Реле електромагнитно индустриално AL4C12SCLD02400G; 12A; 4PDT
Производител: AMPHENOL ANYTEK
Тип реле: електромагнитно промишлено
Конф. на контактите: 4PDT
Ток през контактите макс.: 12A
Товароспособност на контактите АС @R(при активен товар): 12A / 277V AC
Товароспособност на контактите DC @R(при активен товар): 12A / 28V DC
Монтаж: цокъл
Серия релета: AL4C
Външни размери: 40,8x27,4x35mm
Съпротивление на бобината: 650Ω
Материал на контакта: AgSnO2
Консумирана мощност от бобината: 1,1W