РЕЛЕ РИД 24V DC 0.5A D31C7100
Арт.№: 26789
1 от 1
ППЦ:
39.82
/
лв.
Валидност на промоцията
до
По поръчка
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - вид: реле рид
- напрежение вх (зах.): 24V DC
- ток (A): 0.5
- контактни групи: 1
- брой изводи: 8
- РЕЛЕТА
Информация
РЕЛЕ РИД 24V DC 0.5A D31C7100
ПРОДУКТА СЕ ДОСТАВЯ В СРОК ДО 5 РАБОТНИ ДНИ!
Производител: CELDUC
Тип реле: рид контакт
Конф. на контактите: SPST-NO
Ток през контактите макс.: 500mA
Напрежение на комутация: макс. 100V DC
Комутирана мощност: 3W
Съпротивление на бобината: 2.15kΩ
Монтаж: PCB
Кутия: DIP14
Съпротивление на контактите: 0,15Ω
Напрежение на бобината мин.: 18V DC
Напрежение на бобината макс.: 32V DC
Работна температура: -40...70°C
Външни размери: 19,9x7,62x5,5mm
Серия релета: D31C.1.0
Растер на изводите: 2,54mm