РЕЛЕ РИД 24V DC 5A HE24-1A83-150
Арт.№: 26860
1 от 1
ППЦ:
75.17
/
лв.
Валидност на промоцията
до
По поръчка
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - вид: реле рид
- напрежение вх (зах.): 24V DC
- ток (A): 5
- контактни групи: 1
- брой изводи: 4
- РЕЛЕТА
Информация
ПРОДУКТА СЕ ДОСТАВЯ В СРОК ДО 5 РАБОТНИ ДНИ!
Производител: MEDER
Тип реле: рид контакт
Конф. на контактите: SPST-NO
Ток през контактите макс.: 5A
Напрежение на комутация: макс. 7.5kV AC, макс. 7.5kV DC
Комутирана мощност: 50W
Съпротивление на бобината: 1.05kΩ
Консумирана мощност от бобината: 0.549W
Монтаж: PCB
Съпротивление на контактите: 0.15Ω
Работна температура: -20...70°C
Време на включване: 3.2ms
Време на изключване: 1.5ms
Съпротивление на изолацията мин.: 10GΩ
Външни размери: 65x15,5x14,5mm