ВЕНТИЛАТОР 12V 60/60/25 2 ИЗВ SUNON PMD1206PTV2-A P/N:U.GN
Арт.№: 26081
1 от 1
ППЦ:
18.94
/
лв.
Валидност на промоцията
до
По поръчка
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - напрежение (V): 12
- Размер: 60x60x25mm
- марка: Sunon
- брой изводи: 2
- ВЕНТИЛАТОРИ
Информация
ПРОДУКТЪТ СЕ ДОСТАВЯ В СРОК ОТ 5 РАБОТНИ ДНИ!
Вентилатор SUNON PMD1206PTV2-A P/N:U.GN с 2 извода, с Vapo лагер, аксиален.
Спецификации:
Работно напрежение: 12V (6...13.8V)
Консумирана мощност: 3,2W
Номинален ток: 269mA
Ефективност на вентилатора: 53,52m3/h
Ниво на шума: 41dBA
Вид лагер: Vapo
Скорост на въртене: 6100 (±10%)об./мин.
Изводи: кабел x2.
Работна температура: -10...70°C
Дължина на проводника: 3m.
Допълнителни функции: aвторестарт
Двигател за вентилатор: DC без четки.
Размер на проводника: 26AWG
| 6100 (±10%) |