ВЕНТИЛАТОР 12V 92/92/38 2 ИЗВ SUNON PMD1209PMB2-A P/N:(2).GN
Арт.№: 26084
1 от 1
ППЦ:
32.59
/
лв.
Валидност на промоцията
до
По поръчка
Доставка и плащане
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин Добави в любими
Твоите любими продукти Сравни
Характеристики - напрежение (V): 12
- Размер: 92x92x38mm
- марка: Sunon
- брой изводи: 2
- ВЕНТИЛАТОРИ
Информация
ПРОДУКТЪТ СЕ ДОСТАВЯ В СРОК ОТ 5 РАБОТНИ ДНИ!
Вентилатор SUNON PMD1209PMB2-A P/N:(2).GN с 2 извода, със сачмен лагер, аксиален.
Спецификации:
Работно напрежение: 12V (6...13.8V)
Консумирана мощност: 8,5W
Номинален ток: 0,71A
Ефективност на вентилатора: 180,6m3/h
Ниво на шума: 53,8dBA
Вид лагер: Сачмен
Скорост на въртене: 4400 (±10%)об./мин.
Изводи: кабел x2.
Работна температура: -10...70°C