ГНЕЗДО АВТОПРЕДПАЗИТЕЛ MAXIVAL MTA3001001
Арт.№: 26909
ППЦ:
6.493*
/
лв.
Валидност на промоцията
до
1+ бр.
5.88
/
лв.
4+ бр.
7+ бр.
10+ бр.
В наличност
Доставка и плащане
бр.
Бърза поръчка
без регистрация!
Резервирай и вземи
от наш магазин
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Сравни
Характеристики
Рейтинг:
Купи
Информация
Характеристики
продукт
гнезда за предпазители
Тегло (кг.)
0.03
Свързани продукти
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 60A ГОЛЯМ
2.15
ГНЕЗДО АВТОПРЕДПАЗИТЕЛ MAXIVAL MTA-0100337 С КАБЕЛ
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 20A ГОЛЯМ
1.99
ГНЕЗДО АВТОПРЕДПАЗИТЕЛ MAXIVAL 6ММ2 С КАБЕЛ
9.51
Нова доставка
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 30A ГОЛЯМ
1.99
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 40A ГОЛЯМ
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 70A ГОЛЯМ
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 50A ГОЛЯМ
ПРЕДПАЗИТЕЛ АВТО 100A ГОЛЯМ